GYVYBĖS ŠVENTĖ 2016. KAUNAS

Nuostabią gegužės 28 d. šeštadienio popietę LSMUL Kauno klinikose esančiame pušynėlyje įvyko jau 5-oji asociacijos „Padedu augti“ organizuojama Gyvybės šventė anksčiau laiko vaikelio susilaukusioms šeimoms, simbolizuojanti padėką, viltį, rimtį ir tikėjimą. Ši Gyvybės šventė neatsitiktinai švenčiama Kauno klinikų teritorijoje: čia pasodintas ypatingas ąžuoliukas – Gyvybės medis. Klinikose dirbantys medikai ir personalas nors trumpam gali žvilgtelti pro langus į gražias ir laimingas šeimas, o dar tik sunkų gydymo ir sveikimo kelią pradedančios, neišnešiotukus slaugančios šeimos čia gali pasikrauti naujų jėgų ir vilties, žiūrėdami į kitų šeimų paaugusius neišnešiotukus, kurie (galbūt ir vadinti beviltiškais ) užaugo ir nesiskiria nuo laiku gimusių vaikučių.

,,Šiandien mums didelė šventė ir ja norime dalintis su medikais ir Kauno klinikų personalu, prisidėjusiu prie mūsų mažųjų gyvybių gelbėjimo, gydymo ir slaugos. Ačiū, kad esate ir dirbate neįkainuojamą darbą,“ – kalbėjo asociacijos ,,Padedu augti“ vadovė Inga Budrienė.

Šventės metu buvo pristatyti trys asociacijos “Padedu augti” projektai.

Vienas iš jų ,-  „Sveika pradžia – mamos pieno laše“ – asociacijos „Padedu augti“ inicijuotas projektas, skirtas pirmojo Lietuvoje donorinio motinos pieno banko įrangai – dviems specialiems šaldikliams nupirkti. Neišnešiotukų motinoms pieno pirmomis dienomis nebūna arba būna labai mažai. Norima, kad visi anksčiau laiko gimę ir sunkiai sergantys naujagimiai, kurių mamos turi nepakankamai pieno, trūkstamą pieno kiekį gautų iš donorinio pieno banko. Taip siekiama mažinti sergamumą žarnyno uždegimu ir su šia liga susijusias komplikacijas: žarnyno operacijas, ilgalaikį maitinimą infuzijos būdu, ilgalaikį antibiotikų vartojimą.
Džiaugiamės, kad renginio metu buvo surinkta 119€,  o visi prisidėję didesnei, nei 10€ suma dalyvavo loterijoje, kurioje laimėjo mūsų rėmėjų įsteigtus prizus: Medalika medalį, rankų darbo galvos papuošalą, kvietimus į tėvų mokyklėlės “Opa pupą” rengiamus seminarus bei apsilankymus šeimos studijoje “Baltas mėnulis”, UAB “Akrilita” įsteigtus prizus.

Kviečiame ir Jus nelikti abejingais ir PADEDI patiems mažiausiems AUGTI!

Norimą paramos sumą galite pervesti į asociacijos „Padedu augti“ projekto sąskaitą   AB SEB banke – Nr. LT05 7044 0600 0798 8637 (įmonės kodas 303157604, mokėjimo paskirtis:   Sveika pradžia ).

Daugiau apie Gyvybės šventė 2016

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *